Girişimcilik

Çok Al Az Öde İş Modeliyle Çalışan Ensatoptan.com Açıldı!

Çok al az öde mantığıyla hem B2C hemde B2B kullanıcılarına aynı anda hitap etmeyi başaran ensatoptan.com açıldı.

Çok al, az öde nedir?

Ensa ToptanGünlük hayatımızın vazgeçilmez alışkanlıklarından biri haline gelen online alışverişin hepimizi memnun eden bir icat olduğu su götürmez. Her şeyden son derece memnun muyuz? Elbette hayır. Standartlaşan unsurlar çekiciliğini yitiriyor. Aslında bize minimal fayda sağlayan ‘Şu kadar alışveriş yap şu kadar puan kazan’ gibi kampanyalara bakmaz olduk. Ensatoptan.com‘da tam da burada devreye giriyor ve birden fazla ürün alışverişlerinizde fiyat düşürme politikasıyla ilerliyor.

Örneklendirmek gerekirse; ‘A’ sitesinden 10 TL değerinde 20 adet sipariş verdiğimizi düşünelim, ödediğimiz tutar ürün birim fiyatının 20 katı oluyor. E-ticaret alanında bu açığı, avantaja çeviren şirket bunun önüne geçiyor ve bize ‘çok al, az öde‘ diyor ve online ortamda kendi pazarlığımızı kendimiz yapabileceğimiz bir platform sağlıyor.

ensatoptan-com-acildi

 

Bu sistemi nasıl kullanacağız?

ensatoptan-com-acildi2Örneklemek gerekirse tek bir üründen aileniz, arkadaşlarınız için de almak istediğinizde sistem bize otomatik olarak 5 ve katlarında indirim uyguluyor. Böylece adetli ürünlerde siparişlerimizi ‘Online Pazarlık‘ yaparak indirimli satın alabiliyoruz.

Türkiye’de bir ilk olan bu sistem ayrıca şeffaf çalışma prensibine sahip. Çözüm ortağı oldukları butik ve markaların toptancı müşterilere sundukları fiyatları, perakende kullanıcılara da sunuyorlar. Perakende kullanıcı olsanız bile almak istediğiniz ürüne, piyasasının çok altında seyreden bir rakamla sahip olabiliyorsunuz.

Satış mantalitesi e-ticaret alanında güvenilirlik ve avantajlı fiyatlar olan Ensatoptan.com bu mottoyla büyümeye devam ediyor. Websitesi ayrıca sosyal medya hesaplarında .gif kullanımını bir üst seviyeye çıkartmış 🙂

Yazar Hakkında