Sosyal Medya

Çabuk İnternet Sayesinde Bir ‘Tık’la Web Sitesi Kurmak Mümkün

Çabuk İnternet, İngiltere bazlı, hızlı ve kolay web sitesi yaratma konusunda dünya çapında lider kabul edilen basekit altyapısını kullanarak, internet sitesi yaratmayı kolaylaştırıyor. Basekit tasarımcıları tarafından profesyonelce hazırlanmış yüzlerce tema arasından, bir web sitesi tasarımcısına ihtiyaç duymadan yapacağınız seçimi, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek mümkün.

Çabuk İnternet; site tasarımı, alan adı yönetimi, teknik altyapı oluşturma, site barındırma ve bakım gibi ihtiyaç duyulan tüm profesyonel hizmetleri tek bir merkezden veriyor.

Çabuk İnternet vasıtasıyla İngiliz devi basekit’i Türkiye ile tanıştıran Sami MAGRİSO kullanıcıların kodlama veya programlama bilgisine ihtiyaç duymayacakları bir sistem getirdiklerinin altını çizerken; tüm işlemlerin tarayıcı penceresinden yapılabilir olduğunu, kullanıcıların bilgisayarlarına program indirmek durumunda dahi olmadıklarını özellikle vurguladı.

Çabuk İnternet ile web sitesi sahibi olmanın aylık ….. TL’den başlayan fiyatlarla mümkün olduğunu belirten MAGRİSO, site sahiplerinin artan ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret, online satış vb. modülleri de siteye aynı sistem üzerinden eklemelerinin mümkün olabileceğini sözlerine ekledi. Çabuk İnternetyayın hayatına geçişini hediyeler ile kutluyor…

www.cabukinternet.com sitesinde açacağınız ‘deneme hesabından’ kendinize bir web sitesi yaratabilir ve  tasarım yarışmasına katılabilirsiniz. Sitenin yöneticileri tarafından en beğenilen tasarımlara yıllık üyelik hakkı verilecek olan yarışma eş zamanlı olarak Çabuk İnternet’in facebook sayfasından da yürütülecek.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.