Sosyal Medya

Büyük ve Küçük Numara Ayakkabıda Fitbas.com

Türkiye’de e-ticaret, en hızlı gelişen online sektörlerden biri. Yerel pazarda dikey e-ticaret siteleri artmaya başlıyor ve Fitbas çizgiyi bir adım ileri taşıyor. Bir online ayakkabı mağazası olarak sektörde yer alan  Fitbas, özel numara ayakkabıların satışına odaklanan niş bir e-ticaret sitesi.

İnternet ve yazılım sektöründe farklı girişimleri olan Taner Kayman’ın girişimi olan Fitbas, 2011′in ilk aylarında yeşermeye başlayan bir fikir. Gerçekten dikeyin dikeyi bir alana giren Fitbas, yukarıda da bahsettiğim gibi kadınlar ve erkekler için ayakkabı sektöründe pek bulunmayan ürünlere (numaralara) odaklanıyor. Fitbas’ı aşağıda daha detaylı değerlendireceğim ama girişim hakkında biraz daha bilgi vermek istiyorum.

Fitbas henüz 7 kişilik bir ekiple ilerliyor. Fitbas, zamanla kampanyalı ürün satışı ve özel modellerde önceden sipariş alma gibi yenilikler getirmeyi planlıyor. Özel bir ihtiyaca karşılık verildiği için pozitif geri dönüşler alınmış ve ilerleyen zamanda tüm numaralarda ayakkabı satışı yapmak da planlar arasında.

Umarız Fitbas da doğru adımlar atarak yeni girişimlere ilham veren bir başarı yakalar.

*Kadınlar ve erkekler için büyük-küçük numara ayakkabı ihtiyacını karışlamada birebir. Hem seçkin hem kaliteli ürünleriyle fitbas.com artık yayında.

Fitbas.com Yönetimi  |  www.fitbas.com

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.