Sektörel Haberler

BenQ Türkiye Go Green Kampanyası

Türkiyenin en büyük projeksiyon ve monitör markalarından biri olan BenQ, Facebook sayfası üzerinden Go Green kampanyası başlattı.

Dünyanın en büyük projeksiyon ve monitör markalarından biri olan BenQ,  Facebook sayfası üzerinden Go Green kampanyası başlattı.

Çevre dostu BenQ ürünlerini keşfedeceğiniz go green aktivitesinde  sizler de çevre dostu fotoğrafınızı ve sloganınızı paylaşarak  BenQ P1410 fotoğraf makinesi kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Kampanyanın facebook uygulamasına ulaşmak için tıklayın.

Uygulamayı yükledikten sonra fotoğraf yükleyebilir ve diğer yüklenen fotoğraflara oy verebilirsiniz.

BenQ’nun kampanya ile ilgili facebook sayfası üzerindeki açıklamaları şu şekilde;

BenQ Go Green aktivitemizle sizleri doğaya duyarlı olmaya çağırıyor. BenQ tüm ürün tasarımı, Ar-Ge, tedarikçi seçimi ve yönetimi, malzemeler, üretim, müşteri hizmetleri gibi her alanda çevre dostudur.

Uluslararası kalite ve yönetim standartlarını ve Avrupa Birliğinin Zararlı Maddeler Kısıtlama Direktifini (RoHS) karşılamaktadır. Ayrıca kalite yönetimi için ISO 9001 sertifikasına, çevre yönetimiyle ilgili olarak 14001’e ve sosyal sorumlulukla ilgili olarak da kurumumuzun sosyal sorumluluğa adanmışlığının bir göstergesi olan SA8000’e sahiptir.

Çevre dostu ürünlerimizi keşfedeceğiniz aktivitemizde sizler de çevre dostu fotoğrafınızı ve sloganınızı bizimle paylaşın BenQ P1410 fotoğraf makinesi kazanma şansını yakalayın. Aktivitenin son günleri! Sakın kaçırmayın. http://on.fb.me/GoGreentr

Yazar Hakkında

Salih ÇAKTI

Founder of Digi Kitchen