Teknoloji

Bebek Heyecanı İçin iPhone

Bebeğiniz olacak diye dünyalar sizin olduğunda ilk akla gelen : cinsiyeti ne ve ismi ne olacak ? Iphone “henüz” anne karnındaki bebeğin cinsiyetini bilemiyor ancak isim bulmaya yardımcı uygulamalar Apple Store da yerini çoktan aldı.

Bebeğiniz olacak diye dünyalar sizin olduğunda ilk akla gelen : cinsiyeti ne ve ismi ne olacak ? Iphone “henüz” anne karnındaki bebeğin cinsiyetini bilemiyor ancak isim bulmaya yardımcı uygulamalar Apple Store da yerini çoktan aldı. 0,99 USD ücretle satılan ve en kapsamlı olduğuna inandığım uygulamalardan biri “Bebek İsimleri”.

Bebek İsimleriuygulaması 8000 üzerinde isim seçeneğini kökeni, ayrıntılı anlamı, kız-erkek-unisex değerlendirmesi ile sunuyor. Bu uygulama ile  hayatınızın en önemli kararlarından birini vermek için araştırmalara başladınız mı? Çocuğunuzun hayatı boyunca her yerde taşıyacağı ismi sözlüğümüzden 8000+ seçenek arasından kökenleri, ayrıntılı anlamları ve kız-erkek-unisex olarak kolayca bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Anıl Dinler

iPhone yokken ne yaptığını hatırlamayanlardan… Webtohumu.com çatısında biriktirir yaptıklarını. Fikir kazanı hep kaynar, web’den kazanır, web’de harcar.