Etkinlik

Arabnet 2012 Digital Summit 27 Mart’ta Başlıyor

Dijital sektörün en büyük oyuncularını bir araya getiren “Arabnet 2012 Digital Summit”, Türkiye partnerleri Dekatlon Buzz ve Webrazzi desteği ile Lübnan-Beyrut’ da düzenlenecek.

Ortadoğu’nun en büyük dijital zirvesi olan “Arabnet 2012 Digital Summit “, bu yıl Beyrut’da 27-31 Mart tarihlerinde düzenleniyor. Arabnet Roadshow 2010 ve Arabnet 2011 Shift Digital Summit’in devamı niteliğindeki buluşmada, Wikimedia, SocialBakers, Techcrunch, Pokeware, Vodafone, MENA Apps gibi dev markaların yanı sıra, Türkiye partnerleri olarak da Dekatlon Buzz ve Webrazzi yer alıyor.

İlk olarak 2010 yılında “Arabnet Roadshow 2010” adıyla ve Google’ın desteğini alarak ses getiren bir organizasyona imza atılmış ve Ortadoğu’nun birçok kentinde uluslararası workshoplar düzenlenmişti.  İkinci kez dijital sektörden  yatırımcılar, şirket sahipleri ve kurumsal şirketlerin temsilcilerinin bir araya geldiği “Arabnet 2011 Shift Digital Summit”, Ortadoğu’daki internet yasakları ve uzun süren tartışmaların üzerinden çok da geçmeden, 2011 de yine adından çok söz ettirecek şekilde düzenlendi. Bu yıl “Arabnet 2012 Digital Summit” adıyla ve dünya devi markaların desteği ile 27 Mart’ta Lübnan-Beyrut’ta başlıyor.

Bölgesel ve global sponsorların desteğini alan “Arabnet 2012 Digital Summit”, bu yıl 5 gün sürecek ve geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla katılımcı ve daha büyük destekçileri ağırlayacak. Ortadoğu’nun en modern kentlerinden Beyrut’u ülkemizden ziyaret edebilmek için vize gerekmiyor ve bu büyük buluşmaya Türkiye’den de ilginin bir hayli fazla olması bekleniyor.

Arabnet hakkında daha fazla bilgi için: www.arabnet.me

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.