Teknoloji

Apsiyon Büyümeye Devam Ediyor

Apartman ve site yönetimi uygulaması olan Apsiyon ile yaptığımız röportajı sizlerle paylaşmıştık. Apsiyon site yönetimlerine sunduğu bankacılık entegrasyonu için sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştı.

Apartman ve site yönetimi uygulaması olan Apsiyon ile yaptığımız röportajı sizlerle paylaşmıştık. Apsiyon site yönetimlerine sunduğu bankacılık entegrasyonu için sektörünün liderlerinden Yapı Kredi ile anlaştı.

Yapı Kredi ile yaptıkları bu çalışma sayesinde, banka hesaplarındaki yönetimle ilgili tüm işlemler artık Apsiyon’dan takip edilebilecek. Böylece banka hareketlerinin kontrolü, aidatların işlenmesi gibi işlemler daha az vakit alacak.

Site sakinleri de Yapı Kredi’deki ödeme işlemlerinde aidat borçlarını görebileceğinden, yaşanabilecek aksaklıkların ve gecikmelerin önüne geçilebileceği gibi aynı zamanda bu çözüm ortaklığı sayesinde elle yapılan kontroller minimuma inecek ve kağıt kullanımı ortadan kalkacak.

Apsiyon ile düşük maliyetli profesyonel çözümler sunan Dijital Projeler, sevdiklerinize ayıracağınız zamanı sizlere kazandırmak için yeni çözümler ve projeler üretmeye devam ediyor.

Apsiyon ile ilgili ayrıntılı bilgiyi www.apsiyon.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.