Sosyal Medya YouTube

AlmostForgot, Kalbinizin Ritmini Müziğin Temposuna Dönüştürüyor

AlmostForgot, kalbinizin ritmini müziği temposuna dönüştürüyor; ama nasıl?  J.Views isimli görsel sanatlar alanında çalışmalar yürüten sanatçının yepyeni müzik videosuyla kalbinizin ritmi müziğin temposuna dönüşebilecek. 🙂

J.Views‘ in #AlmostForgot şarkısını dinleyen ve izleyen müzik severler kalp ritimlerini şarkıyla senkronize ediyor. Şarkının temposunun, kalbin ritmi doğrultusunda değiştiğini video içerisindeki görsellerin iniş ve çıkışları ile resmediliyor.

J.Views ve Hello Monday iş birliğiyle geliştirilen video, teknolojiyle vücudun fiziksel tepkilerini ölçmeyi amaçlıyor. Bu nedenle #AlmostForgot şarkısı, müzik dinlediğiniz koşullar doğrultusunda ağır ya da hareketli olarak çalma eylemi göstermesi üzerine kurgulanmıştır. Şarkıyı, mayışık ve uykulu ruh halinizde daha sakin bir melodiyle dinlerken; hararetli ve telaşlı ruh halinizde sizi ateşleyecek hızdaki melodiyle dinleyebiliyorsunuz.

AlmostForgot’la Kalp Ritminizi Müziğin Temposuna Nasıl Dönüştürebilirsiniz?

#AlmostForgot’u İTunes ya da Android 5.0 cihazlar için Chrome tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, şarkıyı açmak ve cep telefonunuzun arka kamerasını sabit tutmak. Cep telefonunuzun kamerasını sabit tutamadığınız andaysa video otomatik olarak durdurulur. Durağan hallerde #AlmostForgot kullanılımı hareketli durumlara nazaran daha kolay olabilir; ancak video süresince aktif kalabilmek YouTube kullanıcılarını zorlayabilir.

Yazar Hakkında

Arife CEMREK

Anadolu Üniversitesi - Business Administration
Digibus - Content Manager
SosyalSosyal.com Author