Etkinlik Sosyal Medya

Sosyal Kafa’da Bu Akşam [13 Mart 2012]

Daha önce sizlere duyurduğumuz Bilgi Üniversitesi öğretim görevlilerinden Doç. Dr. Erkan Saka’nın sunuculuğunda başlayan, web kültürü ve sosyal medya programı olan “Sosyal Kafa” bu akşam dopdolu içeriğiyle 22.00′de Bjktv (Dijitürk 74) ekranında olacak.

Daha önce sizlere duyurduğumuz Bilgi Üniversitesi öğretim görevlilerinden Doç. Dr. Erkan Saka’nın sunuculuğunda başlayan, web kültürü ve sosyal medya programı olan “Sosyal Kafa” bu akşam dopdolu içeriğiyle 22.00′de Bjktv (Dijitürk 74) ekranında olacak.

Sosyal Kafa’da bu akşam;

Batesmotelpro ekibinden Tansu Tunçel, Volkan Öge, Ömür Cedimağar ve Kerim Barutçu bu hafta Sosyalkafa’ya geliyor. @batesmotelpro ekibini filmleri “Patlak Sokaklar: Gerzomat” vizyona girmeden bu akşam  BJKTV’ye konuk oluyor. Filmin yönetmeni Kerim Barutçu’da konuk ! 16 Mart’ta vizyona girecek filmin fragmanı;

Yurttaş Gazeteciliği konusunda başarılı bir örnek sergileyen 140journos ekibi son olarak odatv davasını canlı olarak tweetledi. “Oda TV Davası 12 Mart 2012 oturumu tweet akışı ve röportajlar”

@140journos ekibinden Cem Aydoğdu (@tominoski) Safa Soydan (@safasoydan) ve Engin Önder (@enginonder) ile Türkiye’de yurttaş gazeteciliği hakkında konuşacağız.

Sosyalus Sosyal Medya Ajansı’nın (@sosyalus) kurucu ortağı Sosyal Medya Stratejisti İbrahim Yörük (@haritaci70) ile dijital yerlilerin gündemine dair sohbet edeceğiz.

 

Türkiye’de “Lokasyon Bazlı Pazarlama” denilince ilk akla gelen isimlerden Ekin Ulukök (@ekinulukok) konuğumuz oluyor.Foursquare İstanbul buluşmalarından Turkcell Global Bilgi’deki Sosyal Medya Yöneticiliği görevinden bahsedecek. Konunun odağını lokasyon bazlı pazarlamanın oluşturacağı sohbete sorularınızla Twitter’dan @sosyalkafa hesabımıza yazarak katılabilirsiniz.

Dijital yerlilerin ilgiyle takip ettiği Sosyalkafa Erkan Saka’nın samimi sunumuyla 22.00-23.45′te canlı yayınlanıyor. Arkasında değerli bir ekibin ortak çalısmasını bulunduran program seyircilerine bu hafta sizi de ekleyebilir.

Sosyal Kafa2nın önceki bölümlerine Youtube sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz; Youtube.com/Sosyalkafa

Yazar Hakkında

SS Haber Merkezi

SS Haber Merkezi sosyal medya, teknoloji ,internet ve bilişim dünyasını ilgilendiren haber ve konuları araştırarak sosyalsosyal.com ziyaretçilerine ulaştırır.